آب و هوا
نظرسنجی
اوقات شرعی
آمار بازدید

اخبار و رویدادها

پیام تبریک شهردار ارومیه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

پیام تبریک شهردار ارومیه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

نویسنده: خانم میرزایی/شنبه, 30 اسفند,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بسمه تعالی

گام های پر طمطراق بهار اینک به گوش می رسد و ما نوروزی را به انتظار نشسته ایم که صدای زیبایی اش ،روح و جسم مان را می نوازد و ما را به نیک خویی و نیک خصالی دعوت می کند.این عید عید نو شدن و از نو آغاز کردن است و همه را به شروعی مجدد دعوت می کند.

هماهنگ با نوای روح بخش طبیعت، تلاش داریم تا با بزرگ داشت آیین های اجداد خویش، ـینه نگاه هامان را با بهترین وزیباترین واژگان صیقل دهیم و نوروز را به قدمت تاریخ مان ارج بنهیم.آمدن بهار برای ما فقط یک اتفاق ساده طبیعت نیست؛نوروز علاوه بر زیبایی ، ما را به به کنش های پر از کرنش در برابر خداوند بزرگ فرا می خواند و در این مسیر ، همه ما وظیفه داریم که آغازگر و تداوم گر نیکی ها و خوش خلقی ها باشیم .

اینک در سرآغاز فصل شکفتن دگرباره زمین ، برای اهالی خونگرم ،مهربان ، میهمان نواز و خردمند ارومیه ، آرزوی سعادت ،کامیابی  و شادی را دارم . اگرچه نوروز  سال گدشته و امسال  در سایه شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است اما طبیعی است که نباید اجازه دهیم شادی از روان ما رخت ببندد و نوروز  بهانه ای است که با لبخند طبیعت ما هم تبسم کنان به استقبال بهار برویم ورویش درون را با رویش طبیعت سازگار سازیم.

ضمن قدردانی و خسته نباشید به تک تک پرسنل شهرداری و خانواده محترمشان جهت تلاش و کوشش بی وقفه و بی منت در سال پرفراز و نشیب 1399،از همه مردم شریف ارومیه استدعا دارم در این ایام تا حد امکان از رفتن به سفر اجتناب ورزند و اگر احیانابالاجبار راهی سفر شدند همه جوانب و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا این ایام شادبه خاطره های ناخوشایند مبدل نشود.

از درگاه ایزد منان نیز خواستارم که حال مان را همواره به احسن ترین ترین احوال مبدل سازد و امید آن دارم که سال 1400،سالی خوش یمن پرخیروبرکت باشد و تاهمه ما بتوانیم با عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و نصب العین قررار دادن رهنمودهای ایشان ، در خدمت خدا و خلق خدا با شیم و گامهایی استوار در راستای پیشرفت و توسعه شهرمان برداریم .انشا الله.

تعداد نمایش ها (36)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

 

URMIA WEATHER

 


 

بستن

نظرسنجی

نظر شما درباره وب سایت اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد شهرداری ارومیه چیست؟ثبت نظر  نمایش نتایج
دی ان ان